YazBitir Bilgi Teknolojileri
YazBitir Bilgi Teknolojileri

YazBitir Bilgi Teknolojileri

Satış ve Ödeme Şartları

1) Kurumsal menüsü altındaki banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birisine banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yapabilirsiniz.


2) Sitemiz üzerinden kredi kartları ile her türlü kredi kartınıza online tek çekim ödeme veya taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişinizin sonucu başarılı olursa kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali ve benzeri durumlarda kredi kartınıza para iadesi yapılacaktır.


3) Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza hesabım menüsünden destek bildirimi ile bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 

Satış ve Ödeme Şartları